Yugonostalgija Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DJOKOVIC:BICEMO DOBRI DOMACINI

Ići dole

DJOKOVIC:BICEMO DOBRI DOMACINI Empty DJOKOVIC:BICEMO DOBRI DOMACINI

Počalji od ~IRIS~ Pon 2 Mar - 13:23:20

DJOKOVIC:BICEMO DOBRI DOMACINI V126309p0
Ponedeljak,02.mart-07:33
U subotu uvece slavio je prvi titulu u 2009.koju je osvojio u dalekom Dubaiju,a u nedelju pre podne,vec je bio u Beogradu.
-Novak Djokovic ,treci teniser sveta,pravo sa surcinskog aerodroma stigao je na gradiliste na sportskom centru "Milan Gale Muskatirovic"na Dorcolu kako bi se licno uverio dokle su stigli radovi na pripremi kompleksa koji ce ugostiti najbolje svetske tenisere od 2. do 10. maja na prvom "Srbija Openu".
-Djokovic je sjajnom igrom u Dubaiju porazio Davida Ferera,7:5,6:3,i tako napravio sjajnu uvertiru za mec Dejvid kupa u Spaniji,narednog vikenda.Ipak,u drustvu oca Srdjana,brata Djordja i strica Gorana,juce je video kako proticu radovi na adaptaciji centra na Dorcolu.
-Zeleo sam da vidim kako proticu radovi.Izuzetno sam zadovoljan onim sto vidim i moram da priznam da sam prilicno iznenadjen time koliko se uradilo od mog prethodnog boravka u Beogradu.-izjavio je Novak.
-U porodici Djokovic,sportski centar na Dorcolu skraceno zovu "MGM"(em-dzi-em),sto je skraceno za Milan Gale Muskatirovic.Radi se na sve strane i ocekuje se da ce sve biti zavrseno najkasnije do 15.aprila.
-Siguran sam da ce Srbija Open biti najveci sportski dogadjaj ove godine u Srbiji.Beograd ce dobiti jos jednu priliku da pokaze kakav je pravi sportski grad i uveren sam da cemo se predstaviti u najlepsem svetlu-rekao je Djokovic,kojih narednih dana ocekuje put u Spaniju na mec Dejvis kupa protiv Nadala i drugova koji su u decembru osvojili popularnu "salataru" pobedom nad Argentinom.

(Blic)
~IRIS~
~IRIS~
Prijatelj Foruma
Prijatelj Foruma

Ženski
Broj poruka : 1681
Lokacija : Levo,desno,pa zatim pravo...e tuj...
Reputation : 0
Datum upisa : 06.04.2008

http://iris.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu