Yugonostalgija Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znate li koji je motor vise izdrzljiv??

2 posters

Ići dole

Znate li koji je motor vise izdrzljiv?? Empty Znate li koji je motor vise izdrzljiv??

Počalji od **Ghost_Rider* Ned 4 Maj - 17:41:30

Po poslednjim rezultatima HONDA CBR 900 RR je izdrzala 36 sati rada u punom gas do BLOKADE,a SUZUKI GSX R 1800 najnovi on je izdrzao 12 sati rada u punom gasu do BLOKADE....


Sta vi mislite o ovom.....

**Ghost_Rider*
Ugašen Nalog
Ugašen Nalog

Broj poruka : 1226
Reputation : 1
Datum upisa : 15.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znate li koji je motor vise izdrzljiv?? Empty Re: Znate li koji je motor vise izdrzljiv??

Počalji od trriper Sre 7 Maj - 18:32:33

Mislim da to nema nikakve veze. Ni sa onom izdrzljivosti koja je bitna ni sa bilo cim drugim...

Ionako je nemoguce voziti motor pun gas neko duze vreme, tako da nije ni bitno koliko dugo moze tako da radi. Bitno je kakav je sklop masine. Koliko ona moze Km da predje pre nego sto se lanci, lancanici, zubcanici, lamele ne potrose...

I opet me zanima gde si to procitao...
trriper
trriper
Super član
Super član

Muški
Broj poruka : 768
Godina : 35
Lokacija : Lost...
Reputation : 0
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znate li koji je motor vise izdrzljiv?? Empty Re: Znate li koji je motor vise izdrzljiv??

Počalji od **Ghost_Rider* Sre 7 Maj - 19:41:36

Ovako dragi moj.Oni su stavili motor na traku i robota na motor i programirali da robot salta brzine i ostalo.... Laughing

**Ghost_Rider*
Ugašen Nalog
Ugašen Nalog

Broj poruka : 1226
Reputation : 1
Datum upisa : 15.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znate li koji je motor vise izdrzljiv?? Empty Re: Znate li koji je motor vise izdrzljiv??

Počalji od trriper Sre 7 Maj - 19:46:24

Pa onda to nije ono sto si ti napisao...

Jesu li motore vozili (odnosno saltali brzine, dodavali i oduzimali gas), ili kako si gore napisao 6. brzina i pun gas???

I opet te pitam gde to moze da se procita ili vidi. Necu da te prozivam ili da tvrdim da nisi u pravu, samo me to jako zanima i hocu da vidim svojim ocima...
trriper
trriper
Super član
Super član

Muški
Broj poruka : 768
Godina : 35
Lokacija : Lost...
Reputation : 0
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znate li koji je motor vise izdrzljiv?? Empty Re: Znate li koji je motor vise izdrzljiv??

Počalji od **Ghost_Rider* Sre 7 Maj - 20:12:16

Ja te vesti dobijem od jednog tajnog coveka koje ima nesmem da spomenem...

Oni nisu vozili niti su dodavali gas i oduzimali nego su pod punim gasom svih 6.brzina testirali na jednoj posebnoj traci ko traka za trcanje isto samo sto je motor na traci i robot na njemu koji salta bryine naprimer....

Motor ide 320km/h,a blokada je na 280km/h oni testiraju koliko moze da radi na tih 208km/h koliko sati moze da radi..... Laughing

**Ghost_Rider*
Ugašen Nalog
Ugašen Nalog

Broj poruka : 1226
Reputation : 1
Datum upisa : 15.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znate li koji je motor vise izdrzljiv?? Empty Re: Znate li koji je motor vise izdrzljiv??

Počalji od trriper Čet 8 Maj - 4:24:06

Dobro, kako god ti kazes...

Samo proveri malo za taj GSX R 1800...
trriper
trriper
Super član
Super član

Muški
Broj poruka : 768
Godina : 35
Lokacija : Lost...
Reputation : 0
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znate li koji je motor vise izdrzljiv?? Empty Re: Znate li koji je motor vise izdrzljiv??

Počalji od **Ghost_Rider* Pet 9 Maj - 0:16:38

Ma bre siguran sam....

**Ghost_Rider*
Ugašen Nalog
Ugašen Nalog

Broj poruka : 1226
Reputation : 1
Datum upisa : 15.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znate li koji je motor vise izdrzljiv?? Empty Re: Znate li koji je motor vise izdrzljiv??

Počalji od trriper Sub 10 Maj - 2:25:57

Kazem ti posalji link gde to moze da se vidi. Nigde na netu ne postoji nista o GSX R 1800. A nemoguce da Suzuki nije objavio izdavanje motora...

Ipak bi to bila revolucia, a ujedno i glupost. Trkalica od 1800 ccm, pa to nema logike. Jedini motori sa tom kubikazom su cruseri. I to nisu nesto preterano jaki, samo imaju ogroman obrtni momenat...
trriper
trriper
Super član
Super član

Muški
Broj poruka : 768
Godina : 35
Lokacija : Lost...
Reputation : 0
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znate li koji je motor vise izdrzljiv?? Empty Re: Znate li koji je motor vise izdrzljiv??

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu